Kandidaat nr 147: Andres Lillemäe

Andres Lillemäe

Kindlasti on meil kõigil erinevad vaated ja erinevad poliitilised suundumused. Igaüks teeb valimistel oma otsused oma südametunnistuse järgi. Nendel Euroopa Parlamendi valimistel on võimalus saata oma mees Brüsselisse.

Palun teie toetust Euroopa Parlamendi valimistel.

Tervitustega,
Andres Lillemäe
Euroopa Parlamendi kandidaat nr 147

Korduma kippuvad küsimused ja vastused:

Mis on sul, mida teistel pole?
Mul on tahtmist ja energiat midagi ära teha Eesti heaks, ma ei lähe EP-sse head elu otsima, vaid ikka veel „naiivses“ usus, et millegi muutmine paremuse poole on minu võimuses
Eestis oled tuntud eriti just jahimeeste seas, aga kes sind Euroopas teab ja tunneb?
Olen jahinduses töötanud 21 aastat, üle-Euroopalistel jahindusistungitel olen osalenud aastast 1995, olen rahvusvaheliselt tunnustatud jahimeeste maailmaorganisatsiooni CIC ekspert aastast 2000, nii et Euroopa riikide jahindusspetsialistid ja -juhid on kõik tuttavad inimesed. Nende juba olemasolevate sidemete kaudu on lihtsam leida ühist keelt ja ühiselt otsustada, mis on igale riigile parim. Ei pea olema igal pool kõik ühtemoodi, vaid igale riigile vastavalt tema omapärale. Me ei saa ju EL-is kehtestada kõigile sama ilma—suvel ühtlaselt 25 kraadi sooja ja talvel igal pool 25 kraadi külma.
Sinu moto?
Ühtsuses peitub jõud
Mida tahad eestlastele öelda?
Paljusid meid huvitavate küsimuste ja probleemide võtmed on Brüsselis. Neid saab lahendada ainult inimene, kes antud eluvaldkonda läbi ja lõhki tunneb. Oluliseks saab, kas meil säilib vaba relvakandmisõigus või mitte ja erilise tähtsuse omandab üle-Euroopaline suurkiskjate majandamise plaan.

Jahimehed! Märklaual terendab number 147, sihtige täpselt!

Meedia

Videod

Video "Delfi TV: Kandidaat nr 147 Andres Lillemäe" ikoon
Video "Andres Lillemäe" ikoon
Video "ERR Valimised: 147 Andres Lillemäe" ikoon

Sotsiaalmeedia


Kandidaatide nimekiri