Kandidaat nr 146: Jaak Madison

Jaak Madison

Jaak on sündinud 22.04.1991 Järvamaal, Albu vallas. Põhihariduse omandas ta Albu Põhikoolis ja siirdus sealt Noarootsi Gümnaasiumi. 10. klassi järel õppis Jaak vahetusõpilasena Soomes Hanko rahvaülikoolis põhjalikumalt rootsi ja soome keelt, Põhjamaade ajalugu ning filmindust. Pärast vahetusaasta lõppu jätkas ta õpinguid Tallinna Vanalinna Täiskasvanute Gümnaasiumis, mille kõrvalt käis terve kooliaja erinevatel laevadel müügitööd tegemas ning paralleelselt ka Tallinna Teeninduskoolis kelneriõppes. Gümnaasium lõpetatud, alustas Jaak 2011. aastal kõrghariduse omandamist Tallinna Majanduskoolis turunduse erialal.

Alates jaanuarist 2012 on Jaak töötanud kruiisilaeval Baltic Queen informatsioonis ning selle kõrvalt ka jõudumööda jätkanud müügitööga.

Eesti Konservatiivse Rahvaerakonnaga liitus ta mais 2013 ja kandideeris kohalikel valimistel Albu vallavolikokku, kuhu osutus ka valituks. Ta on vallavolikogu revisjonikomisjoni esimees, noortekogu Sinine Äratus juhatuse liige ning Tallinna noorteringkonna juht. 25. jaanuaril 2014 Järva- ja Viljandimaa organisatsioonide ühendamisel tekkinud ringkonna esimeheks valiti ta konsensuslikult ning hetkel on Jaagu põhiline aeg läinud ringkonna ülesehitamisele ja tugevdamisele.

Vabaajategevustest on harrastusteks eelkõige lugemine ja sport (suusatamine, jooks, jõusaal).

Jaagu põhjuseks kandideerida europarlamendi valimistel on eelkõige vajadus näidata, et EKRE-s tegutsevad ka nooremad inimesed, kes hoolivad Eesti tulevikust ning näitavad, et kartellierakondade liitu on võimalik murda! Jaak valdab inglise, rootsi ja soome keelt ning algtasemel vene keelt, lisaks on ta gümnaasiumi ajal vähesel määral õppinud ladina ja prantsuse keelt.

Meedia

Uudised

Uudise "Jaak Madison, 146 - EP 2014 valimiste kandidaadid" ikoon
Uudise "8 küsimust kandidaadile: Jaak Madison" ikoon

Videod

Video "Delfi TV: Kandidaat nr 146 Jaak Madison" ikoon
Video "Jaak Madison" ikoon
Video "ERR Valimised: 146 Jaak Madison" ikoon

Kandidaatide nimekiri